N’OLUYO TV

İnternet
Sitesi

Artık hepimiz aynı kanepedeyiz.

noluyo.tv

Ajans Başkanı: Burçin Ergünt

Genel Müdür: Irmak Günayer

Müşteri Temsilcisi: Mustafa Mecit

Sanat Yönetmeni: Fatih Arslan

Yazılım (KafaKafaya): Tayfun Kapusuz

Kampanya

N’oluyo.TV’nin tasarımlarını gerçekleştiriyor ve banner’larını hazırlıyoruz. Peki bu sitede tam olarak n’oluyo dersen? Sana şunları söyleyebiliriz.

İstersen antika bir dizinin eski bölümlerini izle, kapsamlı N’oluyo arşivlerinde onun da bilgisine ulaşacak, bölüm özetlerini, oyuncularının seceresini, vakti zamanında dönmüş sosyal medya muhabbetlerini, fragmanları, anketleri kurcalayabileceksin. Yok ben spordan girerim diyorsan, o zaman bir de takım sayfaları, puan durumu, gol krallarının kralları ve dünya liglerinden haberler, oyuncu ve sporcu caps’lerini bulabileceksin.

Günde en az üç kez ajans almadan yaşayamayan büyüklerimiz, N’oluyo’yu görse duygu seline kapılırdı şüphesiz. En taze haber programı takibi elbette N’oluyo bünyesinde yapılıyor. Kendini bir gün gurme, bir gün stil danışmanı, bir başka gün dekorasyon uzmanı gibi hissediyorsan, duygularına sakın ket vurma, N’oluyo kullan. Yaşamın her güzelliğini izlemek senin de hakkın. Ha bir de, sinema severlik karakterimizdir. Hatta öyle bir karakterdir ki bu, kanepemiz gıcırdadığında bile “scorsesss, scorsesse” sesi çıkartır. Şaka bir yana, filmler hakkındaki derin bilgimizden etkileneceksin. Kimin en yeteneksiz olduğunu, kimin adaya veda edip, kimin emin olmasına rağmen ilk soruda elendiğini N’oluyo’dan izle, yarışma muhabbetlerinde ipi sen göğüsle. Konuklar, canlı performanslar, magazin, skeçler, güldürmeceler… Eğlence programlarını tıpkı bahar gibi, saçlarından yakalamak mümkün.

Gördüğün üzere bir dolu dünya N’oluyo’da. N’oluyo, Ping’in güzel tasarımlarıyla her an parmaklarının ucunda.

Diğer
İşler.

Tüm işlere bak.

ANADOLU EFES

Senden Daha GüzelDetaylı İncele

VITRA

SESYOK Kapak OlsunDetaylı İncele

VITRA

Rim-Ex Zaman SihirbazıDetaylı İncele

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Gelin Tanışalım.

Beraber Çalışma
& Kariyer Fırsatları

hr@guzelsanatlar.com.tr

Telefon
& Faks

+90 (212) 354 08 00

+90 (212) 354 08 31

Adres

Gazeteciler Mahallesi, Hikaye Sokak No:13 34394 Esentepe / İstanbul
Haritada incele.